Projekty domów

Projekty domów na sprzedaż

Wybór odpowiedniego projektu domu to jeden z pierwszych i najważniejszych kroków, jakie musisz podjąć, aby stworzyć miejsce, które będzie odzwierciedlało Twoje potrzeby. Możliwe, że posiadasz już swój projekt – pozwól nam go wycenić i zrealizować. Jeśli jednak wciąż szukasz inspiracji, poniżej przedstawiamy 12 koncepcji, które możemy zrealizować. Sprawdź, czy mamy dla Ciebie to, czego właśnie szukasz. Jeśli nie znajdziesz tu swojego wymarzonego gotowego projektu domu, możemy stworzyć unikatowy i indywidualny projekt specjalnie dla Ciebie.

Tanie domy w Białymstoku

Prezentujemy gotowe projekty domów przygotowane przez uzdolnionych i doświadczonych architektów – różnorodne i unikalne, aby sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Oferta jest rozmaita i zawiera koncepcje od małych, kompaktowych domków aż do tych większych, niemalże 200 m kw. Każdy z nich różni się od siebie i wszystkie są wyjątkowe oraz niecodzienne, ale mają najważniejszą cechę wspólną – są to tanie domy realizowane w jakości premium. Współpracujemy z firmami, które oferują renomowane produkty i wznosimy budynki tylko z materiałów najwyższej jakości, aby Twoja wymarzona inwestycja służyła Ci przez lata. Możesz mieć pewność, że dokładamy wszelkich starań wykonując kontrolę jakości na poszczególnych etapach produkcji i dbamy, aby inwestycja, którą zrealizujemy była precyzyjnie wykonana.

 

Czym się kierować poszukując gotowego projektu domu?

W zależność od przyjętej strategii można najpierw wybrać koncepcje uzależnioną od wizji, liczby osób w domostwie, zaplanowanego budżetu, a dopiero później szukać działki na której uda się zrealizować swoje założenie albo najpierw znaleźć miejsce do osiedlenia i według wydanych warunków zabudowy oraz miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego poszukać odpowiedniego projektu, który należy dopasować do uprzednio przeprowadzonej szczegółowej analizy. Niezależnie od obranej taktyki najważniejsze jest, aby projekt domu realizował wszystkie bieżące potrzeby domowników. Należy pamiętać o tym, że dom jest inwestycją na długi okres, dlatego projekt musi uwzględniać także te potrzeby, które mogą zmienić się na przestrzeni lat.

Ważne jest również, aby dom był nie tylko funkcjonalny i dawał nam pewność bezpieczeństwa i komfortu, ale aby zaspokajał poczucie estetyki. Nie zapominajmy, że dom, który wybudujemy będzie miejscem do którego będziemy codziennie wracać. Dlatego też poza przytulnym wnętrzem ważny jest wybór bryły, elewacji, a także dachu, który będzie się nam podobał. Gotowe projekty domów są pod tym względem idealne, ponieważ nie musimy trudzić się, aby wyobrazić sobie jak będzie wyglądała nieruchomość, w którą planujemy zainwestować pieniądze. Wszystko jest uwzględnione na wizualizacji i pomaga w dokonaniu właściwego wyboru.

Zapoznaj się z gotowymi projektami domów dostępnymi na naszej stronie. Jeśli pojawią się w Twojej głowie jakieś wątpliwości albo pytania, cierpliwie Cię wysłuchamy i doradzimy. Pomożemy w wyborze oraz dostosowaniu planu Twojej wymarzonej inwestycji także do zaplanowanego budżetu. Ceny domów będą uzależnione przede wszystkim od wybranego przez Ciebie standardu energetycznego – oferujemy trzy standardy, które można modyfikować.

Jeśli nie znalazłeś jednak nic dla siebie, nie musisz się martwić. Pamiętaj, że jesteśmy w stanie zaprojektować Twój wymarzony dom i stworzyć indywidualną koncepcję, która będzie spełniać marzenia Twoje i Twojej rodziny.

A jeśli już posiadasz gotowy projekt domu wycenimy go i dostosujemy do Waszych potrzeb. Gwarantujemy, że cena po podpisaniu z nami umowy nie wzrośnie, dlatego nie musisz bać się ukrytych kosztów.

Realizujemy inwestycje w Białymstoku i w okolicach (w chwili obecnej woj. podlaskie).