DOMEK SKANDYNAWSKI 35 M²

autor projektu:
Sara Kowalczuk-Fijałkowska
43.6 m2
3 pokoje
z poddaszem
wycena indywidualna

DOMEK SKANDYNAWSKI 35 M²

Przedstawiamy projekt domku skandynawskiego 35 m². Jest to niecodzienna wariacja jednej z naszych koncepcji i projektów, które mamy w swojej ofercie. Idea tego projektu została zaczerpnięta od naszych skandynawskich sąsiadów, którzy są dla nas wzorem nie tylko pod względem estetycznym, ale przede wszystkim inspirują nas w doskonaleniu naszej technologii. Barwne domki kontrastują z ich mroźnym klimatem i białym krajobrazem, co wyglądałoby nieziemsko w naszej zimowej scenerii. Jednakże taka bajkowa chatka pasowałaby również do naszego pięknego słonecznego lata, budzącej się do życia wiosny czy podczas polskiej, złotej jesieni.

powierzchnia użytkowa
43.62m², powierzchnia podłogi 51.52 m2
minimalne wymiary działki
13.00 x 15.00 m
powierzchnia zabudowy
35.00 m2
wysokość budynku
6.80 m
kąt nachylenia dachu
45°
Parter
Piętro
Salon17.35m²
Aneks kuchenny7.00m²
Łazienka4.15m²
Sypialnia11.25m²
Sypialnia9.47m²
Korytarz3.68m²

DOMEK CAŁOROCZNY

Decydując się na nowoczesną stodołę stworzymy idealne miejsce dla siebie i swojej rodziny do weekendowego odpoczynku. W takim domku bez problemu zmieszczą się co najmniej cztery osoby. Ponadto domek jest całoroczny, zatem będziemy mogli się do niego wybrać niezależnie od pory roku czy warunków atmosferycznych.

Strefa dzienna została oddzielona od strefy nocnej znajdującej się na piętrze.
Parter składa się z dużego salonu, aneksu kuchennego, a także łazienki. Każde z tych pomieszczeń zostało zaprojektowane tak, aby odpoczywając w malutkim domku nie czuć się przytłoczonym metrażem. Zawdzięczamy to przede wszystkim przeszklonej ścianie szczytowej. Dzięki ogromnym oknom w domku zapewniona będzie nie tylko duża porcję światła każdego dnia, ale również sprawi, że dom będzie wyglądał elegancko i ponadczasowo.

Na piętrze w zależności od potrzeb i koncepcji, a także planowanych formalności możemy zdecydować się na dwie niezależne od siebie sypialnie oraz korytarz lub jedną sypialnię znajdującą się na antresoli.

BAŚNIOWY DOMEK 35 

Koncepcja ta jest doskonałą alternatywą dla stonowanej kolorystyki. Z pewnością inwestycja będzie wyróżniała się nie tylko dzięki charakterystycznej bryle, ale również uwagę zwróci barwna elewacja, a także stolarka okienna. W takim domku można bez problemu przenieść się myślami do zupełnie innego, magicznego świata. Jest to doskonały przykład tego, że przy budowie ogranicza nas tylko wyobraźnia (no i może trochę Prawo Budowlane 🙂 ).

Chciałbyś, abyśmy zajęli się czymś jeszcze? Zapytaj o wycenę.