DOMEK 35 M²

autor projektu:
Sara Kowalczuk-Fijałkowska
43.6 m2
3 pokoje
wycena indywidualna

DOMEK 35 M²

Prezentujemy projekt domku 35 m². Pomysł na realizację takiej nowoczesnej stodoły kierujemy do osób, którym marzy się niewielkie siedlisko do zregenerowania sił lub po prostu odpoczynku. Taka realizacja ma swój urok niezależnie od pory roku, ponieważ będzie cieszyła oko zarówno z zewnątrz jak i wnętrza domu przy podziwianiu widoków za oknem przez duże przeszklenia. Patrząc na wizualizację trudno jest nie rozmarzyć się nad realizacją takiej koncepcji i wyobrazić siebie z kubkiem gorącego kakao, gdy za oknem prószy śnieg…

powierzchnia użytkowa
43.62m², powierzchnia podłogi 51.52 m2
minimalne wymiary działki
13.00 x 15.00 m
powierzchnia zabudowy
35.00 m2
wysokość budynku
6.80 m
kąt nachylenia dachu
45°
Parter
Piętro
Salon17.35 m²
Aneks kuchenny7.00 m²
Łazienka4.15 m²
Sypialnia11.25 m²
Sypialnia9.47 m²
Korytarz3.68 m²

ZREALIZUJ SWOJE MARZENIA

Na uwagę zasługuje tu nie tylko nowoczesna bryła z charakterystycznymi oknami, ale całość kompozycji uzupełniona jest w przepiękny sposób drewnianą elewacją z czarnymi obróbkami blacharskimi i dwuspadowym dachem.

Kolejną niewątpliwą zaletą jest możliwość postawienia takiego domku na zgłoszenie! Jako inwestor możesz uniknąć zbędnych formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę i przyśpieszyć realizację swoich marzeń.

NOWOCZESNA STODOŁA

Domek mimo kompaktowych rozmiarów jest funkcjonalny. Na parterze posiada przestronny salon, z przewidzianą w projekcie kozą, co umili spędzanie czasu w rodzinnym gronie lub samotny relaks. Metraż salonu umożliwi stworzenie optymalnej strefy wypoczynkowej bez poczucia przytłoczenia. Na dole przewidziano również kuchnię, a także łazienkę z miejscem na prysznic, umywalkę i toaletę. Rozmiar łazienki pozwala na montaż wanny zamiast brodzika wedle upodobań nowego właściciela.

Na piętro prowadzą drewniane schody prowadzące nas do niewielkiego korytarza, z którego dostaniemy się do dwóch niezależnych od siebie sypialni. Oba pokoje są w kształcie prostokąta, co umożliwi swobodne rozmieszczenie łóżek oraz szaf lub biurek, w zależności od przeznaczenia domku.

Ponadto jeśli na piętrze zrezygnujemy z jednego z pokoi i zorganizujemy poddasze w formie antresoli, aranżując tę przestrzeń w dowolny sposób, zyskamy możliwość budowy tego całorocznego domku na zgłoszenie, co znacznie przyśpieszy proces realizacji.

FUNKCJONALNY DOMEK W DOBREJ CENIE

Dlaczego akurat ten projekt? Tu piękno tkwi w prostocie. Takim koncepcjom wróżymy ponadczasową przyszłość, bo któż nie skusiłby się na ucieczkę za miasto do takiej chatki, aby oddać się błogiemu lenistwu przy kominku? 🙂 Plusem z pewnością jest również cena takiej realizacji. Posiadając działkę za niewielkie pieniądze możesz stworzyć swoją prywatną oazę spokoju lub przeznaczyć ją na inwestycję jednocześnie na niej zarabiając.

Chciałbyś, abyśmy zajęli się czymś jeszcze? Zapytaj o wycenę.