Nasze Realizacje

Dom z poddaszem w Pasynkach
Ten z pozoru niewielki dom z poddaszem kryje we wnętrzu garaż, dwie garderoby, kotłownię, oddzielną kuchnię, salon, WC, łazienkę, 3 sypialnie oraz 2 pomieszczenia mogące posłużyć za spiżarnię czy gabinet. Całkowita powierzchnia użytkowa domu wynosi 155 m2. Dach został pokryty blachą panelową w kolorze grafitowym. Na elewację składa się tynk w kolorze białym oraz deska elewacyjna w kolorze dębu. Do stolarki okiennej zastosowano okna PCV w kolorze dębu bagiennego.
Nowoczesna stodoła w Dąbrówkach
W oparciu o projekt pracowni M2 arch powstała nowoczesna stodoła w Dąbrówkach. W ramach naszej pracy wykonaliśmy dom w stanie deweloperskim z płytą fundamentową, elewację wentylowaną z deski świerkowej w kolorze czarnym i deski modrzewiowej w kolorze bezbarwnym, taras z deski modrzewiowej oraz wiatę na samochody w konstrukcji drewnianej wykończona płytą cementowo włóknową. Ponadto w salonie powstał nieszablonowy sufit katedralny, który z pewnością dodaje przestrzeni. Dwukolorowa, kontrastowa elewacja i przestronne okna w ciemnej obróbce sprawiają, że budynek prezentuje się oryginalnie.
Dom jednorodzinny w Klepaczach
Kolejna realizacja, która może być alternatywą dla mieszkania w bloku. Dom w Klepaczach to budynek o powierzchni 70 m2 z dwiema sypialniami, kuchnią, salonem, łazienką i kotłownią. Elewację wykonaliśmy w jasnoszarym odcieniu tynku. Pokrycie dachu to blachodachówka, która współgra ze stolarką okienną i drzwiową ze względu na podbitki w tym samym grafitowym kolorze. Inwestor zdecydował się na wybór naszego gotowego projektu, który znajdziecie kopiując link: https://hyggehus.pl/domy/domek-skandynawski/
Dom parterowy w Bruszkowszczyźnie
Energooszczędny dom o powierzchni około 90 m2. Mieszczą się w nim dwie sypialnie, kuchnia, jadalnia, salon i łazienka. Elewacja wykonana jest z deski świerkowej, dach pokryty został dachówką ceramiczną o kolorze antracytu. W budynku został wybudowany niewielki ganek, który w połączeniu z malowniczą scenerią Puszczy Ladzkiej dodaje mu uroku.
Dom na Dojlidach, ul. Fregatowa
Dom parterowy o łącznej powierzchni 80 m2 powstał na podstawie indywidualnego projektu. W budynku o takim metrażu mieszczą się 3 sypialnie, salon z otwartą kuchnią, łazienka i kotłownia. Dach został pokryty blachodachówką Pruszyński w kolorze grafitowym. Całość w formie zwartej bryły z jasną elewacją i stolarką okienną wykonaną w okleinie drewnopodobnej prezentuje się niezwykle przytulnie.
Dom w Dolinie Cisów
Duży dom jednorodzinny z czterema sypialniami i garażem dwustanowiskowym. Jego powierzchnia użytkowa to 256 m2. Dach z okapami został pokryty ciemnoszarą dachówką ceramiczną. Elewację wykonaliśmy w tynku, w dwóch kolorach białym i szarym.
Nowoczesna stodoła w Zaściankach
Parterowy dom szkieletowy. Dach bez okapu pokryty został panelami na rąbek. Elewację tworzą ciemne pionowe deski połączone z białym tynkiem.
Dom na Pagórkowej w Białymstoku
To dom z poddaszem użytkowym na konstrukcji wiązarów wykonany na podstawie projektu indywidualnego. Powierzchnia użytkowa to nieco ponad 100 m2. Dach z okapem został pokryty blachodachówką w kolorze brązowym. Na elewację składa się część wykonana w tynku, część z deską elewacyjną i płytką elewacyjną.
Dom parterowy w Sowlanach
Dom w Sowlanach powstał w stanie surowym zamkniętym. Zakres naszych prac obejmował wykonanie fundamentu, budynku w stanie surowym zamkniętym, elewacji zewnętrznej oraz wentylacji mechanicznej. Dom został przekazany inwestorom w pełni docieplony oraz przygotowany do montażu instalacji elektrycznych, wod-kan i CO. Powierzchnia domu to 146 m2.
Dom z poddaszem w Osowiczach
Duży dom wykonany na podstawie projektu indywidualnego. W 230 m2 zmieściliśmy m.in. 4 sypialnie oraz garaż z dwoma stanowiskami. Na parterze domu z poddaszem zostało zaprojektowanie pomieszczenie, które posłużyć ma inwestorowi za pracownię. Jasna dwukolorowa elewacja pięknie współgra z ciemnym pokryciem dachu i obróbkami okien. Budynek wykonaliśmy w stanie deweloperskim z płytą fundamentową.
Dom skandynawski 70m2 w Żółtkach
Domek parterowy wykonaliśmy w oparciu o gotowy projekt naszego autorstwa. Na zlecenie klienta elewację z deski zastąpiliśmy elewacją w tynku. Mimo niewielkiego metrażu spokojnie pomieści 3-4 osobową rodzinę. Jest to świetna alternatywa dla mieszkania w bloku. Budynek powstał w stanie deweloperskim. Gotowy projekt, który stał się inspiracją inwestora znajdziecie pod linkiem: https://hyggehus.pl/domy/domek-skandynawski/
Dom z garażem w Ignatkach
To kolejny parterowy dom w naszym wykonaniu. Zrealizowany na podstawie projektu indywidualnego w stanie deweloperskim bez fundamentów. W budynku znajduje się garaż z dwoma stanowiskami. Ta realizacja to prosta, a za razem ciekawa bryła z zadaszonym tarasem. Niepowtarzalną formę budynek zyskuje dzięki połączeniu jasnej elewacji z elementami w kolorze czerwonym.
Dom w Nowym Aleksandrowie
Parterówkę w Nowym Aleksandrowie zrealizowaliśmy w stanie deweloperskim bez fundamentów. Wykonie ich inwestor wziął na siebie. Dom posiada 3 sypialnie. Dach z kątem nachylenia 35 stopni jest bez okapów, pokryty panelem dachowym na rąbek w kolorze grafitowym. W oknach PCV zastosowano okleinę drewnopodobną. Całość dopełnia jasna, jednokolorowa elewacja.
Klasyczna parterówka w Konowałach
Dom parterowy w miejscowości Konowały to kolejna inwestycja, którą zrealizowaliśmy w pełnym stanie deweloperskim z fundamentem. W około 140 m2 mieszczą się m.in. 3 sypialnie i 2 łazienki. Ponadto w bryle budynku umiejscowiony jest jednostanowiskowy garaż. Kąt nachylenia dachu to 35 stopni. Zastosowanie okapu odpowiada za odprowadzanie wód opadowych z dala od ścian budynku. Pokrycie dachu wykonane w kolorze grafitowym idealnie komponuje się z podbitkami stolarki okiennej.
Nowoczesna stodoła w Dzikich
Nowoczesna stodoła z poddaszem użytkowym to dom, który powstał na podstawie projektu pracowni Kubatura. Budynek wykonany został w technologii mieszanej. Stworzeniem murowanego garażu z żelbetowym stropem we własnym zakresie zajął się inwestor, natomiast my wykonaliśmy resztę w technologii szkieletowej. Powierzchnia całego domu wynosi 207 m2. Ta realizacja jest dobrym przykładem wykorzystania wszystkich atutów działki.
Nowoczesna stodoła - Domek letniskowy w Stanowisku
Najmniejszy jak dotąd w naszej rodzinie - całoroczny domek letniskowy o powierzchni zabudowy 35m2. Na parterze mamy do dyzpozycji przestronny salon z kominkiem i aneksem kuchennym oraz łazienkę. Na antresoli znajduje się sypialnia. Bryła budynku w formie nowoczesnej stodoły z ogromym przeszkleniem na ścianie szczytowej. Pokrycie dachu wykonano z paneli dachowych na rąbek firmy Pruszyński - nanofala w kolorze grafitowy mat. Pionowa jasna deska na elewacji nadaje bryle lekkości.
Mały dom parterowy w Dobrzyniewie Dużym
Ten mały dom parterowy jest idealnym przykładem na to, że bardziej opłaca się wybudować własny dom niż kupić mieszkanie w bloku. Dom o powierzchni 70m2 posiada dwie sypialnie, salon, kuchnię, łazienkę i kotłownię. Całość w formie zwartej bryły wykończonej drewnianą elewacją w skandynawskim stylu. Z szarą pionową deską pięknie komponują się białe detale - obróbki okien i narożników. Jest to kolejny z naszych gotowych projektów. Występuje także w wersji z elewacją tynkowaną.
Szeregówki ul Skidelska, Białystok - drugi etap inwestycji
Kolejna realizacja na zlecenie firmy Azbudplus.pl. W drugim etapie inwestycji zrealizowaliśmy dwa segmenty budynku w zabudowie szeregowej. Oba dwulokalowe czyli w sumie 4 mieszkania o powierzchni prawie 80m2 każde. Dwie pełne kondygnacje, nowoczesna bryła i elewacja w dwóch kolorach - biały tynk i brązowa deska.
Dom z poddaszem użytkowym w Olmontach
Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym to nasza kolejna realizacja w miejscowości Olmonty. Budynek ma powierzchnię użytkową mieszkalną 103m2 i powierzchnię całkowitą 140,7m2. Dom szkieletowy wybudowany w standardzie comfort. Grubość docieplenia ścian zewnętrznych to aż 27 cm wełny. Wszystkie przegrody zaprojektowano i wykonano z zachowaniem praw fizyki budowli jako dyfuzyjnie otwarte. Pokrycie dachu wykonano z blachodachówki modułowej Budmat Ferrara w kolorze grafitowym, z którym idealnie komponuje się stolarka okienna i podbitki w kolorze złotego dębu. Ta realizacja to idealny przykład kompleksowej obsługi inwestycji - wykonaliśmy projekt budowlany, uzyskaliśmy pozwolenie na budowę, wybudowaliśmy budynek do stanu deweloperskiego, wykonaliśmy przyłącza gazowe i energetyczne. Zainstalowaliśmy wentylację mechaniczną, kotłownię gazową i kominek rekreacyjny. Wszystko po to aby Inwestor mógł cieszyć się niskimi kosztami ogrzewania.
Elewacja wentylowana z łupka naturalnego ul. Wołyńska, Białystok
Zdarza się, że wykonujemy innego rodzaju prace niż budowa całego budynku. W tym przypadku wykonaliśmy elewacje wentylowaną budynku w zabudowie szeregowej. Wykończeniem elewacji jest łupek naturalny. Okna zostały obrobione blachą płaską w kolorze pokrycia dachu. Dodatkowo wykonaliśmy też zadaszenia wejść i obudowy śmietników. Ażurowe "żyletki" w kolorze naturalnego drewna idealnie komponują się z grafitowym kamieniem na elewacji i pokryciem dachu z panela dachowego na rąbek.
Dachy prefabrykowane - ul. Wołyńska, Białystok
Kolejny przykład zastosowania prefabrykowanych konstrukcji drewnianych. Na zlecenie dewelopera wyprodukowaliśmy i dostarczyliśmy konstrukcję stropu poddasza i dachu na 6 segmentach szeregówek wykonanych w technologii tradycyjnej murowanej. Takie rozwiązanie zdecydowanie przyspieszyło prace na budowie gdyż dostarczone prefabrykaty dachowe miały już wykonane wstępne pokrycie z membrany dachowej oraz łacenie pod pokrycie dachu. Dachy były już też zaizolowane wełną mineralną co skróciło prace wykończeniowe w budynkach.
Dom parterowy w Dąbrówkach
Dom parterowy o zwartej bryle i ciekawym układzie funkcjonalnym idealnym dla czteroosobowej rodziny. Na 115m2 zmieściliśmy salon z otwartą kuchnią, trzy sypialnie, dwie łazienki, kotłownię i garderobę.
szeregówka ul. Wołyńska, Białystok
Kolejny budynek szkieletowy w zabudowie szeregowej. Dach pokryty panelem dachowym na rąbek a elewacja piętra wykonana z łupka naturalnego.
Dom wolnostojący w Białymstoku, os. Skorupy
Ten nowoczesny budynek jest doskonałym dowodem na to, że w naszej technologi można zrealizować każdą wizję architekta. Świadczą o tym m.in. ogromne przeszklenia o długości ponad 14 metrów i ogromny salon o powierzchni ponad 60m2. Budynek wykonany w najwyższym standardzie PREMIUM ze ścianą zewnętrzną o wsp. U=0,13 W/m2K ocieplona wełną skalną o grubości 36cm. Elewacja z łupka naturalnego i ukryte rynny idealnie komponują się z nowoczesną bryłą budynku.
szeregówki ul. Skidelska, Białystok
Podjęliśmy się nietypowego zlecenia – wybudowania dwóch segmentów szeregówek przy ul. Skidelskiej. Wyzwaniem było dostosowanie konstrukcji szkieletowej do już budowanych pozostałych budynków w technologii tradycyjnej. Inwestorowi zależało aby budynki nie odróżniały się od siebie architekturą zewnętrzną. Wymagało to takiego zaprojektowania przegród zewnętrznych, aby zachowały wymiary, kształt i detale elewacji sąsiednich budynków. Efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania – budynki na pierwszy rzut oka wyglądają identycznie. Jednak jak to mówią diabeł tkwi w szczegółach. Budynki w technologii szkieletowej mają zdecydowanie mniejsze zapotrzebowanie na energię dzięki zwiększonej grubości izolacji w ścianach i zastosowaniu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.
Budynek Gospodarczy
Budynek gospodarczy z nowoczesną elewacją z łupka naturalnego.
Dom z poddaszem w Ignatkach
Dom w miejscowości Ignatki Osiedle to budynek z poddaszem, o pow. użytkowej 122m2. Na niewielkim metrażu powstał niezwykle funkcjonalny dom. Klasyczna bryła mieści na parterze pokój, sypialnię oraz duży salon z aneksem kuchennym i jadalnią, natomiast poddasze to oprócz WC dwie sypialnie i garderoba.
Dom parterowy w Konowałach
Dom, który powstał w Konowałach to klasyczna parterówka, wykonana na podstawie indywidualnego projektu inwestorów. Dom ma ok. 103 m2 powierzchni użytkowej i bardzo funkcjonalny układ. Jasny tynk na elewacji podkreśla klasykę domu.
Nowoczesna stodoła w Zaściankach
Budynek mieszkalny w zaściankach wykonaliśmy razem z płytą fundamentową. Jest to dom w stylu nowoczesnej stodoły, o powierzchni użytkowej 140m2. Duże przeszklenia i dodatek deski na elewacji nadają mu charakteru.
Dom i garaż w miejscowości Zapieczne
Tutaj powstał dom w typie nowoczesnej stodoły o powierzchni 132m2 oraz garaż. Przy tej realizacji warto zwrócić uwagę na niebanalną elewację z deski, która świetnie współgra z pokryciem dachu i stolarką okienną.

Wszystkie realizacje

Dom z poddaszem w Pasynkach
Nowoczesna stodoła w Dąbrówkach
Dom jednorodzinny w Klepaczach
Dom parterowy w Bruszkowszczyźnie
Dom na Dojlidach, ul. Fregatowa
Dom w Dolinie Cisów
Nowoczesna stodoła w Zaściankach
Dom na Pagórkowej w Białymstoku
Dom parterowy w Sowlanach
Dom z poddaszem w Osowiczach
Dom skandynawski 70m2 w Żółtkach
Dom z garażem w Ignatkach
Dom w Nowym Aleksandrowie
Klasyczna parterówka w Konowałach
Nowoczesna stodoła w Dzikich
Nowoczesna stodoła - Domek letniskowy w Stanowisku
Mały dom parterowy w Dobrzyniewie Dużym
Szeregówki ul Skidelska, Białystok - drugi etap inwestycji
Dom z poddaszem użytkowym w Olmontach
Elewacja wentylowana z łupka naturalnego ul. Wołyńska, Białystok
Dachy prefabrykowane - ul. Wołyńska, Białystok
Dom parterowy w Dąbrówkach
szeregówka ul. Wołyńska, Białystok
Dom wolnostojący w Białymstoku, os. Skorupy
szeregówki ul. Skidelska, Białystok
Budynek Gospodarczy
Dom z poddaszem w Ignatkach
Dom parterowy w Konowałach
Nowoczesna stodoła w Zaściankach
Dom i garaż w miejscowości Zapieczne