Gotowe domy, projekty domów jednorodzinnych - HyggeHus

Nasze Realizacje

Gotowe domy

Dom z poddaszem użytkowym w Olmontach
Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym to nasza kolejna realizacja w miejscowości Olmonty. Budynek ma powierzchnię użytkową mieszkalną 103m2 i powierzchnię całkowitą 140,7m2. Dom szkieletowy wybudowany w standardzie comfort. Grubość docieplenia ścian zewnętrznych to aż 27 cm wełny. Wszystkie przegrody zaprojektowano i wykonano z zachowaniem praw fizyki budowli jako dyfuzyjnie otwarte. Pokrycie dachu wykonano z blachodachówki modułowej Budmat Ferrara w kolorze grafitowym, z którym idealnie komponuje się stolarka okienna i podbitki w kolorze złotego dębu. Ta realizacja to idealny przykład kompleksowej obsługi inwestycji - wykonaliśmy projekt budowlany, uzyskaliśmy pozwolenie na budowę, wybudowaliśmy budynek do stanu deweloperskiego, wykonaliśmy przyłącza gazowe i energetyczne. Zainstalowaliśmy wentylację mechaniczną, kotłownię gazową i kominek rekreacyjny. Wszystko po to aby Inwestor mógł cieszyć się niskimi kosztami ogrzewania.
Dom wolnostojący w Białymstoku, os. Skorupy
Ten nowoczesny budynek jest doskonałym dowodem na to, że w naszej technologi można zrealizować każdą wizję architekta. Świadczą o tym m.in. ogromne przeszklenia o długości ponad 14 metrów i ogromny salon o powierzchni ponad 60m2. Budynek wykonany w najwyższym standardzie PREMIUM ze ścianą zewnętrzną o wsp. U=0,10 W/m2K ocieplona wełną skalną o grubości 36cm. Elewacja z łupka naturalnego i ukryte rynny idealnie komponują się z nowoczesną bryłą budynku.
Dom parterowy w Dąbrówkach
Dom parterowy o zwartej bryle i ciekawym układzie funkcjonalnym idealnym dla czteroosobowej rodziny. Na 115m2 zmieściliśmy salon z otwartą kuchnią, trzy sypialnie, dwie łazienki, kotłownię i garderobę.
szeregówka ul. Wołyńska
Kolejny budynek szkieletowy w zabudowie szeregowej. Dach pokryty panelem dachowym na rąbek a elewacja piętra wykonana z łupka naturalnego.
szeregówki ul. Skidelska
Podjęliśmy się nietypowego zlecenia – wybudowania dwóch segmentów szeregówek przy ul. Skidelskiej. Wyzwaniem było dostosowanie konstrukcji szkieletowej do już budowanych pozostałych budynków w technologii tradycyjnej. Inwestorowi zależało aby budynki nie odróżniały się od siebie architekturą zewnętrzną. Wymagało to takiego zaprojektowania przegród zewnętrznych, aby zachowały wymiary, kształt i detale elewacji sąsiednich budynków. Efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania – budynki na pierwszy rzut oka wyglądają identycznie. Jednak jak to mówią diabeł tkwi w szczegółach. Budynki w technologii szkieletowej mają zdecydowanie mniejsze zapotrzebowanie na energię dzięki zwiększonej grubości izolacji w ścianach i zastosowaniu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.
Budynek Gospodarczy
Budynek gospodarczy z nowoczesną elewacją z łupka naturalnego.

Wszystkie realizacje

Dom z poddaszem użytkowym w Olmontach
Dom wolnostojący w Białymstoku, os. Skorupy
Dom parterowy w Dąbrówkach
szeregówka ul. Wołyńska
szeregówki ul. Skidelska
Budynek Gospodarczy