Realizacje - HyggeHus

Nasze Realizacje

Dom parterowy w Dąbrówkach
Dom parterowy o zwartej bryle i ciekawym układzie funkcjonalnym idealnym dla czteroosobowej rodziny. Na 115m2 zmieściliśmy salon z otwartą kuchnią, trzy sypialnie, dwie łazienki, kotłownię i garderobę.
szeregówka ul. Wołyńska
Kolejny budynek szkieletowy w zabudowie szeregowej. Dach pokryty panelem dachowym na rąbek a elewacja piętra wykonana z łupka naturalnego.
szeregówki ul. Skidelska
Podjęliśmy się nietypowego zlecenia – wybudowania dwóch segmentów szeregówek przy ul. Skidelskiej. Wyzwaniem było dostosowanie konstrukcji szkieletowej do już budowanych pozostałych budynków w technologii tradycyjnej. Inwestorowi zależało aby budynki nie odróżniały się od siebie architekturą zewnętrzną. Wymagało to takiego zaprojektowania przegród zewnętrznych, aby zachowały wymiary, kształt i detale elewacji sąsiednich budynków. Efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania – budynki na pierwszy rzut oka wyglądają identycznie. Jednak jak to mówią diabeł tkwi w szczegółach. Budynki w technologii szkieletowej mają zdecydowanie mniejsze zapotrzebowanie na energię dzięki zwiększonej grubości izolacji w ścianach i zastosowaniu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.
Budynek Gospodarczy
Budynek gospodarczy z nowoczesną elewacją z łupka naturalnego.

Wszystkie realizacje

Dom parterowy w Dąbrówkach
szeregówka ul. Wołyńska
szeregówki ul. Skidelska
Budynek Gospodarczy