Etapy budowy domu skandynawskiego jednorodzinnego - HyggeHus

Proces

Zakup

Koszt budowy domu

Decyzja o budowie domu to ważny moment w Twoim życiu. Wysłuchamy Twoich potrzeb i fachowo doradzimy jaki dom będzie dla Ciebie najlepszy. Nasi projektanci zaprojektują wszystko według Twoich oczekiwań. Po podpisaniu umowy będziesz miał pewność że nie zaskoczą Cię nieprzewidziane wydatki, jak to ma miejsce podczas budowy domu systemem gospodarczym.

Dołożymy wszelkich starań aby w Twoim domu nie zabrakło Hygge.

BUDUJEMY TAKŻE WG PROJEKTU KLIENTA

Projektowanie

Budowa domu jednorodzinnego

Projektujemy Twój dom wg Twojej wizji lub dostosowujemy gotowy projekt do naszej technologi. Załatwiamy formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

Wybieramy standard energetyczny domu uwzględniając wyższe koszty inwestycji i przyszłych kosztów ogrzewania budynku.

Dopasowanie funkcji domu do jego mieszkańców, wybór odpowiednich materiałów czy dobór odpowiedniego oświetlenia to zadania z jakimi musi zmierzyć się architekt wnętrz. Współpracujemy z najlepszymi pracowniami w regionie aby dom był do Ciebie idealnie dopasowany.

Ostatnim etapem projektowania jest przygotowanie modelu domu w 3d i dokumentacji warsztatowej. Zapewnia to, że elementy wykonane w fabryce idealnie do siebie pasują na budowie.

Produkcja

Budowa domów szkieletowych

Twój dom powstaje w fabryce gdzie proces budowy jest kontrolowany na każdym etapie przez naszą wykwalifikowaną kadrę.

Wszystkie prace odbywają się pod dachem dlatego też tempo budowy nie zależy od warunków atmosferycznych.

Do produkcji stosujemy drewno lite i KVH klasy C24 pochodzące ze Skandynawii. Kładziemy duży nacisk na jakość stosowanych materiałów dlatego wybieramy wiodących producentów i ich najlepsze rozwiązania.

Montaż

Budowa domu

Gotowe ściany, strop i dach Twojego domu dostarczamy na plac budowy. Montaż budynku trwa 1-3 dni. Po tym czasie budynek jest zabezpieczony przed wpływem warunków atmosferycznych i rozpoczynamy pokrycie dachu, wykończenie elewacji i prace instalacyjne wewnątrz budynku.

Wykończenie

Dom pod klucz

To dzięki wykończonym wnętrzom w Twoim domu zagości HYGGE, dlatego z miłą chęcią zajmiemy się pracami wykończeniowymi i zdejmiemy z Ciebie ciężar koordynowania prac poszczególnych ekip. Jesteśmy w stanie wykończyć Twój dom pod klucz abyś Ty mógł zająć się tym co sprawia Ci radość.

Przekazanie

Odbiór domu po budowie

Po 3 miesiącach odbierasz klucze – Twój dom jest gotowy a Ty nie jesteś wykończony żmudnym procesem budowy gdyż zleciłeś to firmie Hygge Hus.

I co najważniejsze – płacisz tyle na ile umówiłeś się przy podpisaniu umowy.

Gwarancja

Gwarancja na dom od dewelopera

Możesz spać spokojnie – Twój dom ma 30 lat gwarancji na konstrukcję budynku.

Masz też pewność że dzięki zastosowanej technologi koszty ogrzewania budynku będą zdecydowanie niższe niż w przypadku domów w technologii tradycyjnej.