Filozofia hygge w Twoim wnętrzu. Domki hygge – HyggeHus

Czym jest hygge?

Hygge to kubek ciepłej herbaty przy kominku, to jesienny spacer wśród spadających liści, to pyszny posiłek w gronie przyjaciół albo wspólna zabawa z dziećmi...

… Często nie przywiązujemy wagi do takich chwil, ale to dzięki nim czujemy się szczęśliwi i spełnieni, dlatego warto codziennie je celebrować i czerpać z nich radość.

Hus to po skandynawsku dom. Dom, w którym panują bezpieczeństwo, miłość i kreatywność. To miejsce, które daje nam komfort i prywatność. To miejsce, do którego chcesz codziennie wracać.
"

„Estetyka jest tym,co łechce zmysły i cieszy oko. W domu, który nam się podoba, czujemy się świetnie i tym łatwiej dbamy o własne rzeczy. Estetyka to przyjemność i zmysłowość, które nadają wyjątkowy charakter naszemu otoczeniu.”

 

Marie Tourell Søderberg
z książki Hygge. Duńska sztuka szczęścia

hygge

Wspólnota rodzinna pomaga zrozumieć, czym jest HYGGE w swojej najbardziej podstawowej formie. Kiedy mówimy o HYGGE odwołujemy się do koncepcji domu i rodziny”

 

Jeppe Trolle Linnet

hygge przedpokój
hygge spokoj salon

dom hygge

Pozwól nam zrealizować twoje marzenie o budowie własnego domu, a my dołożymy wszelkich starań aby nie zabrakło w nim hygge…

hygge – co to znaczy?

“sytuacja określana mianem hygge to stan przyjemnego bycia i bezpieczeństwa, któremu towarzyszą zrelaksowany umysł i otwarta radość z możliwości doświadczania tych wszystkich małych przyjemności. Jest to stan, który najczęściej osiągamy w domowych warunkach w towarzystwie najbliższych członków naszej rodziny”

Judith Friedman Hansen

hygge salon
hygge kuchnia

hygge domki

Zdrowy i bezpieczny dom jest kluczem do szczęścia. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie, które przywieźliśmy od naszych skandynawskich sąsiadów, pozwoli nam zrealizować Twoje marzenia o własnym domu. Zapoznaj się z naszą ofertą gotowych domów lub zleć nam budowę domu według własnego projektu.

"
HYGGE jest alternatywą dla szybkiego życia i ciągłej pogoni za sukcesem.
Chodzi o to, by czasem się zatrzymać.
koci spokoj
sypialnia w stylu skandynawskim

salon hygge

norweski chillout
parapet w stylu skandynawskim

Hygge na codzień

@hyggehus