SKANDYNAWSKI 79

autor projektu:
Nakreślone
79 m2
4 pokoje
parter
Wycena indywidualna

Projekt domu parterowego o powierzchni 79 metrów kwadratowych, z trzema pokojami, łazienką w centralnej części i otwartym salonem połączonym z kuchnią, może być funkcjonalny i przyjazny dla mieszkańców.

Otwarta przestrzeń łącząca salon i kuchnię, tworzy centralny, przestronny obszar dzienny. Z salonu na ogród prowadzą na podwójne drzwi o szerokości aż 180 cm. Łazienka została usytuowana w środkowej części domu, co ułatwia dostęp z każdego pokoju.

Odważne kolory elewacji podkreślają jego wyjątkowy styl i zdecydowanie przyciągają uwagę, podobnie jak kontrastujące z nią okna ze szprosami. Do domu przynależy ganek, który może stać się najlepszym miejscem na poranną kawę.

Projekt taki oferuje wygodne warunki dla rodziny lub osób starszych, eliminując konieczność korzystania z pięter czy schodów. Centralnie umieszczona łazienka jest praktyczna, a otwarta przestrzeń salonu z kuchnią tworzy przytulną przestrzeń do spędzania czasu razem. Powierzchnia 79 metrów kwadratowych zapewnia odpowiednią ilość miejsca dla codziennego życia.

minimalne wymiary działki
19,5x17,8 m
powierzchnia zabudowy
97,2 m2
wysokość budynku
5,5 m
kąt nachylenia dachu
25
powierzchnia podłogi
79,3 m2
PARTER
DZIAŁKA
Nazwa pomieszczeniaPowierzchnia
Wiatrołap4,2m²
Kotłownia3,2m²
Pokój 19,9m²
Łazienka3,8m²
Pokój 211,2m²
Pokój 39,2m²
Salon+ Jadalnia20,6m²
Kuchnia9,4m²
Hol7,8m²