SKANDYNAWSKI 57

autor projektu:
Nakreślone
57 m2
3 pokoje
parter
Wycena indywidualna

Dom skandynawski o powierzchni 57 metrów kwadratowych to niewielka, przytulna nieruchomość, charakteryzująca się typowym skandynawskim stylem projektowania, który łączy w sobie funkcjonalność, prostotę oraz naturalne materiały. Dom posiada dwie sypialnie oraz salon połączony z kuchnią. Jest to układ pomieszczeń typowy dla tego rodzaju nieruchomości, który sprzyja przepływowi światła i zapewnia funkcjonalność.

Propozycja projektu domu Skandynawski 57,  jest skierowana do 2-3 osobowej rodziny. Metraż jest niewielki, natomiast rozkład pomieszczeń pozwoli domownikom odnaleźć komfort i poczucie optymalnej przestrzeni. Dom został podzielony na strefy: dwie sypialnie oraz strefę dzienną, czyli salon z kuchnią . Łazienka umiejscowiona została w centralnej części domu.

Ponadto prezentowany projekt domu nie nadużyje budżetu i możliwości finansowych rodziny nie tylko przy wnoszeniu budynku, a przede wszystkim przy późniejszej eksploatacji. Jest to projekt domu energooszczędnego. Warto zwrócić tu uwagę na zwartą bryłę budynku, a także na dwuspadowy dach. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy mieć pewność, że koszt budowy będzie możliwie niski, a użytkowanie takiego domu pozytywnie zaskoczy kosztami ogrzewania.

minimalne wymiary działki
17,04x15,85 m
powierzchnia zabudowy
68,8 m2
wysokość budynku
5,9 m
kąt nachylenia dachu
35°
powierzchnia podłogi
57 m2
PARTER
Działka
Nazwa pomieszczeniaPowierzchnia
Wiatrołap2,3 m2
Kotłownia2,4 m2
Hol4,4 m2
Pokój9,5 m2
Sypialnia10,7 m2
Łazienka4,7 m2
Salon + Jadalnia13,9 m2
Kuchnia7,7 m2