Projekt domu małego

autor projektu:
DOMYwStylu.pl - projekt Groszek 2
80.6 m2
4 pokoje
wycena indywidualna

PROJEKT DOMU DWUKONDYGNACYJNEGO

Przedstawiamy projekt domu z użytkowym poddaszem o niezwykle prostej formie – groszek 2. Jest to doskonałe rozwiązanie dla 2-4 osobowej rodziny, szukającej inspiracji do zrealizowania swoich planów. Polecany osobom marzącym o własnym kącie z niewielką bryłą budynku, która będzie funkcjonalna, komfortowa i wygodna. Projekt domu małego, który nie przekracza 100 m kw łączy w sobie tradycyjną formę połączoną z współczesnymi elementami architektonicznymi. Kompozycja elewacji lekko mokrej z tynkiem silikonowym z elewacją drewnianą dodaje czterem ścianom klasycznej elegancji, dzięki dobrze dobranym materiałom o zróżnicowanych kolorach i fakturze. Rozwiązanie to jest unikalne i sprawi, że tak wykończony dom będzie wyróżniał się z całą pewnością na tle innych budynków.

Na dwóch kondygnacjach została zaprojektowana przestrzeń podzielona na dwie strefy: nocną i dzienną, aby zapewnić rodzinie poczucie prywatności i wygody. Przestronny salon połączony z kuchnią to idealne miejsce do rodzinnych spotkań i rozmów, a także wspólnych posiłków. Wypoczynek w tym miejscu zapewni otwarta przestrzeń, a także uwzględniony w projekcie kominek, który uprzyjemni niejeden zimowy wieczór, czyniąc ten niewielki dom niezwykle przytulnym. Dobre oświetlenie zapewni rozmieszczenie okien, dzięki którym do mieszkania będzie docierało mnóstwo promieni słonecznych. Dużym plusem jest bezpośrednie wyjście z salonu wprost na taras, aby w ciepłe dni móc wypoczywać na świeżym powietrzu.

powierzchnia użytkowa
80,63 m2
minimalne wymiary działki
17,96 × 15,98 m
powierzchnia zabudowy
69,32 m2
wysokość budynku
8,00 m
kąt nachylenia dachu
45°
Parter
Piętro
Działka
NazwaPowierzchnia
Wiatrołap3,44 m²
Holl2,59 m²
Pom tech.6,84 m²
Salon21,46 m²
Kuchnia6,28 m²
Wc2,18 m²
Komunikacja4,23 m²
Nazawa Powierzchnia
Holl3,64 m²
Sypialnia10,32 m²
Garderoba2,45 m²
Pokój7,64 m²
Pokój6,98 m²
Łazienka3,78 m²

PROJEKT DOMU Z KOTŁOWNIĄ NA PALIWO STAŁE

Jest to projekt domu z kotłownią na paliwo stałe. Niewątpliwym atutem takiego rozwiązania jest to, że znajdzie się tam miejsce nie tylko na piec, ale pomieszczenie to może zostać wykorzystane w inny sposób. Bez problemu zaaranżujemy tam niewielki magazyn służący nam jako schowek nie tylko na surowiec do ogrzania naszego domu, ale inne przedmioty, których używamy co jakiś czas tak jak np. kosiarkę.

PROJEKT DOMU DLA 3 OSOBOWEJ RODZINY

Część nocna domu znajduje się na piętrze, do którego prowadzą drewniane schody. Składa się z trzech ustawnych pokoi, co zapewni każdemu domownikowi własną przestrzeń. Łazienka została zaprojektowana tak, aby każdy miał do niej swobodny dostęp. W jednym z pokoi znajduje się praktyczna garderoba, co ucieszy z pewnością panią domu.

PROJEKT DOMU Z DWUSPADOWYM DACHEM

Projekt domu z dwuspadowym dachem i zwartym kształtem bryły jest rozwiązaniem najbardziej ekonomicznym, dzięki czemu nie zwiększymy kosztów budowy, a rozsądnie zainwestujemy pieniądze przeznaczone na stworzenie wymarzonego lokum. Brak wykuszy w projekcie zapewni wolniejsze oddawanie ciepła na zewnątrz budynku. Warto zaznaczyć, że oferowany projekt domu dwukondygnacyjnego zapewnia niskie zużycie energii i zostanie wybudowany w innowacyjnej technologii szkieletowej z wentylacją mechaniczną. Zapewni to niski koszt eksploatacji budynku gwarantując obniżenie kosztów ogrzewania o 30-40%.

Realizacja projektu domu GROSZEK 2 to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które marzą o niewielkim, prostym i funkcjonalnym domu. Mimo swoich kompaktowych rozmiarów nie będzie przytłaczał, a zapewni domownikom wewnętrzną harmonię i swobodę w poruszaniu się.

Chciałbyś, abyśmy zajęli się czymś jeszcze? Zapytaj o wycenę!